Piątek, 29.3.2024
Name days: Marek / Wiktoryna / Zenon

III Mistrzostwa Szkoły w Szachach Klasycznych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pod koniec półrocza roku szkolnego 2012/2013 rozegrano finały III Mistrzostw Szkoły w Szachach Klasycznych. Ostatecznie wyniki finałowe przedstawiją się następująco

W kategori szkoły podstawowej zwyciężył podobnie jak w zeszłym roku Piotr Stempniak z klasy V, kolejne miejsca zajęli Krystian Suty (klasa VI), Mikołaj Stachowiak (klasa V) i Adrian Stodolny (klasa VI).

Spośród szachistów naszego gimnazjum bezkonkurencyjny okazał się Kamil Ptak z klasy IIIA, który zdobył komplet punktów w rozgrywce finałowej. Drugie miejsce przypadło Krystianowi Wrzesińskiemu z klasy IIB, a trzecie Wiktorowi Pabiszczakowi (IIIA). Miejsce zaraz za podium zajął Michał Stodolny z klasy IIB.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wspaniałe nagrody rzeczowe w postaci szachów.

Zawody z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, co mnie jako organizatora ogromnie cieszy.

Dziękuję również Pani Karolinie Nowakowskiej za przygotowanie wspaniałych dekoracji.