Wtorek, 23.4.2024
Name days: Ilona / Jerzy / Wojciech

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach startowały drużyny z: SP Nowych Skalmierzyc, SP Ociąża, SP Kotowiecka oraz SP Gostyczyny. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach: w biegu na 60 m, skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 800 m - dziewczęta i 1000 m - chłopcy.

Reprezentacja dziewcząt: Agata Zych – kapitan, Kinga Tetrzona, Emilia Jaś, Gabriela Jędrkowiak, Oliwia Wiertelak, Dorota Krawczyńska zajęła II miejsceNajlepszą zawodniczką drużyny została Kinga Tetrzona.

Reprezentacja chłopców: Bartosz Marciniak – kapitan, Karol Sudolski, Jakub Kuchnicki, Kacper Stolarski, Rafał Krawczyński, Klaudiusz Maćkowiak zajęła III miejsceNajlepszym zawodnikiem drużyny chłopców został Bartosz Marciniak.

Każdy zawodnik otrzymał medal oraz pamiątkowy dyplom dla drużyny. Gratulujemy obu drużynom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekun: Kinga Jasińska