Saturday, 20.4.2024
Name days: Agnieszka / Amelia / Szymon

Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych 2017

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 12 kwietnia 2017 roku na stadionie miejskim w Nowych Skalmierzycach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum. W zawodach brało udział 5 Szkół Podstawowych z: Nowych Skalmierzyc, Gostyczyny, Kotowiecka, Droszewa i Ociąża. Drużyny składały się z 6 zawodników i 6 zawodniczek, którzy mieli do pokonania dystans 1000 m.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Kinga Tetrzona, Agata Zych, Oliwia Wiertelak, Emilia Jaś, Gabriela Jędrkowiak, Dorota Krawczyńska oraz drużyna chłopców: Bartosz Marciniak, Jakub Kuchnicki, Karol Sudolski, Kacper Stolarski, Rafał Krawczyński, Klaudiusz Maćkowiak zajęli II miejsce. BRAWO!!!

I miejsce Kingi Tetrzony w Mistrzostwach Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych,

IV miejsce Bartosza Marciniaka w Mistrzostwach Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Natomiast dziewczęta z gimnazjum w składzie: Karolina Szymczak, Aleksandra Maciak, Karolina Serafinowska, Kinga Bogacka, Jolanta Lesień, Wiktoria Kowalska zajęły II miejsce. Drużyna chłopców: Jakub Grzyb, Grzegorz Stasiak, Maciej Kowalski, Piotr Stempniak, Adam Wasielewski, Bartłomiej Mielcarek, Mikołaj Staszek zdobyli I miejsce awansując do finału powiatowego. BRAWO!!!

III miejsce Karoliny Szymczak w Mistrzostwach Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych,

IV miejsce Aleksandry Maciak w Mistrzostwach Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych !!!

Opiekunowie: pani Kinga Jasińska i pan Ryszard Tomczak