Poniedziałek, 26.9.2022
Name days: Kacper / Justyna / Łucja
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Pierwszy dzień wiosny

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pierwszy dzień wiosny

W środę 21 marca uczciliśmy pierwszy dzień wiosny. Na trzeciej godzinie lekcyjnej i dużej przerwie SUG wraz z opiekunem Panem Robertem Kiełbikiem zorganizował towarzyski mecz w siatkówkę pomiędzy nauczycielami, a uczniami gimnazjum. W tym czasie młodsi koledzy i koleżanki ze szkoły podstawowej zadośćuczynili tradycji paląc, symbolizujące koniec zimy, Marzanny.
 
Mecz, który odbył się w sali gimnazstycznej, był gorączkowo wyczekiwany zarówno przez uczniów jak i nauczycieli. Punktualnie o godzinie 9.40 zawodnicy wyszli na boisko. Nauczyciele zmierzyli się z reprezentacjami klas od I do III ostatecznie w całym meczu odnosząc zwycięstwo 2:1.
 
Jako opiekun samorządu serdecznie dziękuję uczniom -  za wspaniałą atmosferę i doping ;) , nauczycielom, którzy zechcieli zagrać -  za uczestnictwo i pokazanie się z ciut innej strony. Serdecznie dziękuję także nauczycielom wychowania fizycznego, którzy pomogli w przygotowaniu tego meczu, a także DJ'owi Maćkowi Bąkowi i sędziemu głównemu całego spotkania Bartkowi Krawczyńskiemu.
 
Zapraszam do obejrzenia galerii.
Opiekun samorządu Robert Kiełbik

Galeria Zdjęć