Sunday, 2.10.2022
Name days: Aleksander / Sława / Teofil
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Inauguracja projektu etap II

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Projekt „Liczby rządzą światem”

30 września 2011 roku w Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach odbyła się konferencja inaugurująca rok szkolny 2011/2012 dla uczestników projektu „Liczby rządzą światem”. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce oraz uczniowie biorący udział w zajęciach oraz ich rodzice.

W tym roku szkolnym udział w projekcie rozpoczęło 122 uczniów i uczennic (84 z Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach i 38 z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ociążu).

Projekt przewiduje realizację zajęć stacjonarnych (wyrównawcze matematyczno – informatyczne, dla uczniów uzdolnionych matematycznie, zajęcia psychoedukacyjne) oraz zajęć wyjazdowych (moduły edukacyjne: na Politechnice Poznańskiej, w LO nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim oraz moduł przedsiębiorstwa technologicznego).

W naszej szkole uczestnicy projektu biorą udział w zajęciach pod kierunkiem nauczycieli: Sylwii Naskręckiej (obecnie w zastępstwie za panią Annę Walczak), Jolanty Poprawskiej, Małgorzaty Stanek – Moś i Łukasza Menzla.

Projekt „Liczby rządzą światem” realizowany jest przez Gminę i Miasto Nowe Skalmierzyce od 1.09.2010 r. do 30.06.2012 r. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Galeria Zdjęć