Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Dzień Babci i Dziadka 2011

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzień Babci i Dziadka 2011

Każdego roku uczniowie klas I – III wraz ze swoimi wychowawcami organizują spotkanie środowiskowe dla seniorów naszej społeczności szkolnej, czyli Dzień Babci i Dziadka. W tym roku również odbyła się taka uroczystość , dnia 27 stycznia, w szkole - w sali gimnastycznej, na którą przybyli dziadkowie uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej. Ich liczba była imponująca, około 70 gości. Wszystkich przybyłych powitała p. Dyrektor Katarzyna Kaźmierczak i złożyła życzenia w imieniu uczniów i nauczycieli.

Nasi ukochani seniorzy obejrzeli program artystyczny przygotowany przez najmłodszych. Na tle wspaniałej dekoracji z okazji ich święta oraz w karnawałowej scenerii, uczniowie w przepięknych strojach zaprezentowali swoje talenty aktorskie, wokalne i taneczne. Nasi goście byli zachwyceni i nagrodzili naszych artystów ogromnymi brawami. Uroczystość uświetniła również gra na pianinie ucznia Gimnazjum Macieja Bąka. Z niezwykłym aplauzem obejrzeli pokaz mody karnawałowej, gdzie na wybiegu debiutowały ich wnuczęta.

Po części artystycznej seniorzy wraz ze swoimi wnukami spędzali czas przy kawie i cieście do czego przyczynili się rodzice. Takie uroczystości są bardzo potrzebne, gdyż zacieśniają więzi rodzinne, uczą dzieci okazywać miłość, szacunek i przywiązanie wobec swoich bliskich, jak również osób starszych.

Galeria Zdjęć