Wtorek, 6.12.2022
Name days: Angeliki / Honorata / Mikołaj
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Ślubowanie uczniów klas I-szych gimnazjum

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Po ślubowaniu

W sobotę 01 pażdziernika 2011 roku uczniowie klas pierwszych Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ociążu zostali uroczyście przyjęci do społeczności szkolnej.
Słowa przysięgi wypowiedzieli w obecności dyrektora szkoły, Pani Katarzyny Kaźmierczak, rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz starszych kolegów. Mottem przewodnim sobotniej uroczystości stały się słowa patrona szkoły "... ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem...".
Po akademii świeżo upieczeni gimnazjaliści spotkali się na wspólnym poczęstunku przygotowanym przez rodziców, a następnie uczestniczyli w grach i zabawach integracyjnych, których celem było wzajemne poznanie się.
Rodzice uczniów, którzy przybyli na uroczystość ślubowania, mieli okazję spotkać się z dyrektorem szkoły, wychowawcami i porozmawiać o swoich pociechach oraz lepiej poznać szkołę.
Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem wychowawców. Nad oprawą muzyczną oraz plastyczną czuwały panie - Aneta Grzelaczyk i Karolina Nowakowska.
Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy także rodzicom, pozostałym nauczycielom, a w szczególności Państwu Nowackim z Ociąża, którzy podarowali kwiaty, zdobiące pamiątkową tablicę patrona oraz salę, gdzie odbywało się ślubowanie.
Uczniom klas pierwszych życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i samych sukcesów w nauce.
Donata Walczak - Stawik

Galeria Zdjęć