Saturday, 24.2.2024
Name days: Marek / Bogusz / Maciej

Zwycięstwo Gimnazjalistek w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym - Nowe Skalmierzyce 2014

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W 23 października 2014r. w Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Nasza szkoła reprezentowana była przez jedną drużynę dziewcząt i jedną drużyną chłopców, gospodarzy reprezentowały dwie drużyny w każdej kategorii.

Drużyny rozgrywały długie zacięte mecze do 3 wygranych . Nasze zawodniczki Monika Bukowska i Aleksandra Kasprzak wygrały wszystkie mecze zdobywając tym samym I miejsce i kwalifikacje do zawodów powiatowych w Lamkach.

Na uwagę zasługuje również bardzo dobra gra Szymona Martyny, który wygrał w turnieju wszystkie indywidualne pojedynki , a przegrał z Krystianem Sutym grę deblową z zespołem I Gospodarzy decydującej o pierwszym miejscu w turnieju. Chłopcy zdobyli po zaciętej walce II miejsce . Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Wyniki turnieju:

Dziewczęta : Aleksandra Kasprzak – Monika Bukowska I miejsce

Chłopcy :– Szymon Martyna –Krystian Suty II miejsce

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Opiekun - Danuta Orłowska

Galeria Zdjęć