Środa, 8.2.2023
Name days: Paweł / Piotr / Sylwia
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zakończenie roku szkolnego 2014/15

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  26 czerwca był ostatnim dniem roku szkolnego 2014/2015, ale także ostatnim w murach naszej szkoły dla trzecioklasistów gimnazjum.  Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się przekazaniem sztandaru drugoklasistom przez uczniów klas trzecich. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Kaźmierczak, która wręczyła Statuetki Prymusa Szkoły trojgu uczniom klasy III B: Laurze Orłowskiej, Dariuszowi Klońskiemu i Łukaszowi Strzelczykowi za trzyletnie, najwyższe wyniki w nauce.

  Po uroczystym wręczeniu świadectw absolwenci gimnazjum zaprezentowali taniec – walc wiedeński – dedykowany Pani Dyrektor i całemu Gronu Pedagogicznemu. Po wirujących figurach walca przyszedł czas na powitanie  wakacji, o których opowiedzieli nam w programie artystycznym uczniowie klas drugich gimnazjum, ukazując jak dobro i zło potrafi walczyć o duszę gimnazjalisty.

Na zakończenie warto pamiętać, że wakacje zwalniają nas z nauki, ale nie z myślenia, dlatego drodzy uczniowie zawsze kierujmy się zdrowym rozsądkiem!

Galeria Zdjęć