Wtorek, 6.12.2022
Name days: Angeliki / Honorata / Mikołaj
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

XII Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

       29 XI 2013 r. już po raz dwunasty odbył się w naszej szkole  Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Nowe Skalmierzyce. Wzięły w nim udział reprezentacje ze szkół w: Biskupicach Ołobocznych, Gostyczyny, Nowych Skalmierzycach, Droszewie, Kotowiecku i Ociążu.

       Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z klas I – III oraz IV – VI. Podczas pięciu rund drużyny odpowiadały na pytania z zakresu życia i twórczości Błogosławionego Jana Pawła II. Zróżnicowana forma konkursu: od testu, poprzez krzyżówki, wykreślanki, puzzle aż do losowania pytań wzmagała emocje. Rywalizacja między drużynami dostarczyła wszystkim wiele radości. Zdaniem organizatorów wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie, odnieśli zwycięstwo, ponieważ pokonali swoją nieśmiałość. Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział: Eryk Stodolny, Karol Sudolski, Magdalena Borowska i Grzegorz Stasiak.

Laureatami zostali:

-    w kategorii klas I – III:

                               I m. – Gostyczyna

                               II m. – Kotowiecko

                               III m. – Nowe Skalmierzyce

-    w kategorii klas IV – VI:

                               I m. – Kotowiecko

                               II m. Ociąż

                               III m. – Droszew.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!


Galeria Zdjęć