Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

SZTAFETA GIMNAZJUM OCIĄŻ - wicemistrzem powiatu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

05.10.2012 w ODOLANOWIE ODBYŁ SIĘ FINAŁ POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10*1000 metrów. Znakomicie spisała się nasza szkolna sztafeta która w czasie 32,25 dobiegła do mety jako druga. Zwycięzcą zostało Gimnazjum nr 1 z Ostrowa Wielkopolskiego. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów na etapie wojewodzkim. Skład sztafety z Ociąża - KACPER GRZMIL , ADRIAN PUSZCZYK , JAROSŁAW BINEK ,MATEUSZ PALUSZCZAK , WIKTOR
PABISZCZAK , DAWID BOROWSKI , DANIEL GRZYB , SZYMON TWARDOWSKI , SEBASTIAN MARTYNA , DAWID KUBIAK , SYLWESTER DOBROŚ , ADRIAN STODOLNY. OPIEKUNEM SZTAFETY BYŁ RYSZARD TOMCZAK. 

MISTRZOSTWA OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO W LEKKOATLETYCE!!!

Nasz zawodnik  MATEUSZ KOZANECKI ZAJĄŁ 2 MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ WYNIKIEM 1,70m.W tym samym konkursie drugi zawodnik reprezentujący barwy UKS- ZRYW OCIĄŻ MIŁOSZ MIELCAREK był 4 z wynikiem 1,60m.W konkursie pchnięcia kula 6kg wysokie 4 miejsce zajął ROBERT MAĆKOWIAK.Galeria Zdjęć