Saturday, 24.2.2024
Name days: Marek / Bogusz / Maciej

Sukcesy sportowe SP 2012 / 2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

26 września 2012 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy w Biegach Sztafetowych w Nowych Skalmierzycach, w których nasza szkoła zajęła II miejsce. Skład drużyny: kapitan - Katarzyna Lis, Patryk Karkoszka, Faustyna Gałach, Krystian Strzyż, Karolina Szymczak, Kamil Kowalczyk, Kinga Maćkowiak, Błażej Budka, Aleksandra Maciak, Wiktor Tetrzona, Piotr Stempniak, Klaudia Kasprzak, Hubert Zieliński.

Natomiast 25 października 2012 roku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców w Nowych Skalmierzycach. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Julia Banasiak, Magdalena Borowska,  Aleksandra Maciak zajęła II miejsce. Reprezentacja chłopców w składzie: Wiktor Tetrzona, Patryk Karkoszka, Ariel Stodolny wywalczyła miejsce II.

14 listopada 2012 roku drużyna chłopców z naszej szkoły: kapitan - Patryk Karkoszka, Grzegorz Stasiak, Kamil Kowalczyk, Konrad Walczak, Wiktor Tetrzona, Piotr Stempniak, Krystian Strzyż, Mikołaj Stachowiak, Hubert Paluszczak - bramkarz, zajęła II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Halowej Piłce Nożnej.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Kinga Jasińska

Galeria Zdjęć