Sunday, 25.9.2022
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Rekord pobity - Gimnazjaliści na Kolejorzu! 10763 młodych widzów!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Kolejny raz klub sportowy „Lech” Poznań zorganizował akcję - Gimnazjaliści na „Kolejorzu”.

W niedzielę 8 listopada o godz.15.30 rozegrany został przy ulicy Bułgarskiej mecz ligowy z Górnikiem Łęczna. Sytuacja w tabeli aktualnego mistrza Polski jest bardzo trudna ponieważ drużyna zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W obecnej sytuacji klub myśli raczej o „wskoczeniu” do pierwszej 8 przed fazą finałową niż obronie tytułu… . ALE…

W tym dniu nie liczyło się nic oprócz wspaniałego dopingu na trybunach na których zasiadło ponad 22 tysięcy kibiców, co najważniejsze 10763 młodych kibiców gimnazjum i szkół podstawowych.

Nasz Zespół Szkół wraz z opiekunami reprezentowała 105 - osobowa grupa, która należała do najliczniejszych o czym już w sobotni wieczór informował oficjalny facebook poznańskiego klubu.

Nasza młodzież w sposób kulturalny i pełen entuzjazmu dopingowała poznański zespół wspaniale integrując się w grupie tysięcy pozostałych kibiców.

Należy również dodać że nasi uczniowie realizowali na „żywo” podstawę programową w tematyce zasad kibicowania, przeprowadzania prawidłowej rozgrzewki, prawidłowego ustawienia na boisku a także znaczenia dla zdrowia dobrych relacji z innymi ludźmi w tym z rodzicami i rówieśnikami - edukacja zdrowotna.

Mecz zakończył się wygraną Lecha 3:1!!!

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli – Agnieszki  Woźniak, Donaty Walczak - Stawik, Kingi Jasińskiej, Beaty Hadryan - Grzywny. Podziękowania dla  Rodziców – Państwu  Urszuli i Waldemarowi  Kuchnickim, absolwentów - Mateusza  Paluszczaka i Miłosza  Mielcarka oraz pana Krzysia Stolarka. Wszystkim za sprawowaną opiekę podczas wyjazdu.

Samorządy Gimnazjum i Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami dziękują paniom Dyrektor Katarzynie Kaźmierczak i Grażynie Kucharskiej za wspieranie i promowanie projektów sportowych.

Poniżej fotogaleria z wyjazdu! Do zobaczenia na kolejnym meczu.

                                                                                                          Ryszard Tomczak


Galeria Zdjęć