Saturday, 20.4.2024
Name days: Agnieszka / Amelia / Szymon

Obejrzeli Mistrzów!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   24. marca w Atlas Arenie w Łodzi uczniowie Zespołu Szkół w Ociążu zobaczyli siatkówkę na najwyższym poziomie. Fantastyczną atmosferę meczu zepsuł tylko… wynik, ponieważ Zenit Kazań nie dał najmniejszych szans bełchatowskiej Skrze wygrywając w rewanżu półfinału Ligi mistrzów 3-0. W pierwszym meczu w Kazaniu Skra wygrała po pięciosetowej walce 3-2. Okazało się jednak, że na Zenit nie ma mocnych, gdyż w ostatni weekend 16-17.04. w Tauron Arenie w Krakowie siatkarze Zenitu pokonali Resovię Rzeszów 3-1 oraz włoski zespół Trentino w finale 3-2, udowadniając dominację w Europie.

   Największe  wrażenie w Łodzi pozostawił po sobie Wilfredo Leon, który zaprezentował wręcz kosmiczny poziom swoimi fantastycznymi atakami i został wybrany w krakowskim finale najbardziej wartościowym graczem! Cieszy więc fakt, że mogliśmy z bliska zobaczyć sportowców z najwyższego światowego poziomu!!!

   Dziękuję nauczycielom, którzy sprawowali opiekę podczas wyjazdu, Paniom Kindze Jasińskiej, Beacie Hadryan - Grzywnej oraz Panom Łukaszowi Menzlowi i Krzysiowi Stolarkowi. Dziękuję również Pani Dyrektor Katarzynie Kaźmierczak za wspieranie inicjatyw  Samorządów Uczniowskich  i Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zryw”.

Ryszard Tomczak


Galeria Zdjęć