Poniedziałek, 11.12.2023
Name days: Artur / Stefan / Waldemar
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Gimnazjum 2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Klasa 3B Mistrzem Szkoły w Halowej Piłce Nożnej !!!

 W czasie rekolekcji wielkopostnych Uczniowski Klub Sportowy " ZRYW " zoorganizował mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. W  rozgrywkach udział wzięły 4 drużyny naszego Gimnazjum klasy 1b, 2b, 3a, i 3b. rozgrywki rozegrano systemem każdy z każdym w wyniku rozegranych spotkań mistrzem szkoły została klasa 3B. Śerdecznie gratulujemy zwycięzcą. W nagrodę klasa 3b wybierze sie wspólnie z grupą projektową realizującą projekt " LECH POZNAŃ sportową wizytówką wielkopolski" na mecz Lecha rozgrywany w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej. Każdy z pozostałych uczestników otrzymał nagrodę rzeczową- getry piłkarskie, ochraniacze, gumki sciagające na ochraniacze. Najlepszy zawodnik mistrzostw Paweł Korczak otrzymał piłkę nożną. Cieszy również fakt że uczniowie naszego Zespołu Szkół  coraz chętniej uczestniczą w zajęciach treningowych z piłki nożnej i najlepsi zawodnicy kontynują swoją przygodę z piłką nożną w klubie sportowym naszej gminy- Pogoni Nowe Skalmierzyce. Życzymy sukcesów w rozgrywkach ligowych!!! Podziękowania dla absolwenta naszej szkoły piłkarza drużyny seniorów Pogoń - Daniela Leśnierowskiego za pomoc w sedziowaniu spotkań.

Prezes UKS Ryszard Tomczak


Galeria Zdjęć