Saturday, 20.4.2024
Name days: Agnieszka / Amelia / Szymon

Mistrzostwa gminy w piłce siatkowej 2015

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Jesteśmy Mistrzami Gminy w Piłce Siatkowej!

Ociąż 2015

22 stycznia br byliśmy organizatorami Gminnych Zawodów w Piłkę Siatkową dziewcząt i chłopców gimnazjum. Rywalizowaliśmy z zaprzyjaźnionym Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach. Zawody uroczyście otworzyła dyrektor szkoły Katarzyna Kaźmierczak witając drużyny wraz z opiekunami, życząc zespołom wspaniałej sportowej rywalizacji w duchu fair play i wielu sportowych emocji kibicom zawodów.

Mecze rozgrywane były do trzech wygranych setów (do 25pkt.).

Jako pierwsze rozpoczęły zawody dziewczęta. Pierwszy set bez problemu z dużą przewagą wygrały zawodniczki naszej szkoły, w drugim secie drużyna Nowych Skalmierzyc zaczęła nawiązywać grę z naszym zespołem, mimo wszystko przegrywając go .Trzeci decydujący set wygrała bez problemu nasza reprezentacja, ustalając wynik meczu na 3:0 . Gratulujemy zwycięstwa naszym dziewczynom i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych 11 lutego w Wysocku Wielkim.

Skład naszej reprezentacji: Katarzyna Krawczyńska (kapitan), Wiktoria Braun, Paulina Krysztofowicz, Laura Orłowska, Monika Bukowska, Pamela Kałużna, Magdalena Stodolna, Aleksandra Kasprzak, Maria Neuman, Jessika Kaźmierczak, Magdalena Borowska, Karolina Serafinowska, trener Danuta Orłowska.

Nieco inny przebieg miał mecz chłopców. Nasza reprezentacja wygrała set pierwszy, przegrała set drugi, poczym pokonała reprezentację Nowych Skalmierzyc w dwóch kolejnych setach, ustalając wynik meczu 3 :1 dla Ociąża. Gratulujemy chłopcom i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych w Sieroszewicach w lutym br.

Skład reprezentacji chłopców: Szymon Twardowski, Daniel Grzyb, Paweł Kucharski, Hubert Walkowiak, Kacper Szewczyk, Krystian Suty, Przemysław Sobczak, Michał Ptak, Dariusz Matuszak, trener Ryszard Tomczak.

Na zakończenie zawodów uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz pyszne drożdżówki. W miłej atmosferze pamiątkowymi zdjęciami zakończyły się pełne wrażeń, emocji zawody. W tym dniu w naszej szkole najważniejsza była... piłka siatkowa !


Galeria Zdjęć