Czwartek, 22.2.2024
Name days: Małgorzata / Marta / Wiktor

Konkurs cheerleaderek 2014

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W marcu rozpoczęliśmy Konkurs Cheerleaderek w Gimnazjum.

Pierwsze dwa zespoły prezentowały się w Pierwszy Dzień Wiosny. Klasa Ib i IIIb poradziły sobie doskonale. Pozostałe zespoły wystąpiły podczas aktywnych przerw, IIIa i Ia w środę, IIb i IIa w piątek, gdzie oceniała je cała społeczność szkolna i nauczyciele. Podczas konkursu w prezentowanych układach ocenie podlegały : choreografia, trudność układu, dobór muzyki, poprawne wykonanie figur i kroków, strój i ogólne wrażenie.

31 marca został rozstrzygnięty nasz konkurs.

Od samego rana uczniowie całej szkoły mogli oddawać głosy na najlepiej tańczący zespół, wrzucając karteczki z własnym typem i podpisem do specjalnie przygotowanej skrzynki. Wszyscy czekali z niecierpliwością na dużą przerwę. Po podliczeniu głosów i podsumowaniu ocen z występów, organizator konkursu p.Danuta Orłowska ogłosiła bitwę taneczną między dwoma zespołami o najwyższym poziomie. Dziewczęta z IIb i Ib jeszcze raz musiały zatańczyć jak najlepiej, aby wygrać.

Po wielkich emocjach, brawach i okrzykach I miejsce zajęła klasa IIb, II miejsce klasa Ib, III miejsce – klasy IIIa i IIIb.

Wszystkie dziewczęta biorące udział w konkursie otrzymały w nagrodę słodkie upominki, ponieważ włożyły bardzo wiele trudu w przygotowanie pięknych układów, pomponów, poświęciły dużo swojego czasu wolnego, który nawiasem mówiąc doskonale wpłynął na ich integrację. Brawo dziewczyny, byłyście wspaniałe. Najlepsze zespoły zaprezentują swoje talenty podczas imprez środowiskowych. Już nie możemy doczekać się kolejnych występów. 

Starsze dziewczęta są inspiracją do działań dziewczynek z SP, które już tworzą swoje układy.


Galeria Zdjęć