Środa, 8.2.2023
Name days: Paweł / Piotr / Sylwia
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Karnawałowy Turniej Gier i Zabaw 2014

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W piątkowe popołudnie 28 lutego 2014 roku na sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się Karnawałowy Turniej Gier i Zabaw w ramach projektu edukacyjnego klas drugich gimnazjum i podejmowanych działań szkoły dotyczących „Szkoły w ruchu”. Projekt ten został przygotowany przez uczennice klasy IIa gimnazjum przy pomocy opiekunów Danuty Orłowskiej i Łukasza Menzla. W turnieju brało udział 50 uczestników należeli do nich rodzice, uczniowie oraz nauczyciele.

Program turnieju obejmował:

- uroczyste otwarcie,

- część artystyczna (piosenki, pokazy gimnastyczno-akrobatyczne w wykonaniu dziewcząt klasy I i II gimnazjum),

- rozgrzewka,

- turniej zabaw w formie torów zwinnościowo-sprawnościowych,

- poczęstunek (ciasto i herbata przygotowane przez organizatorki, a także każdy z uczestników otrzymał butelkę wody mineralnej),

- turniej gier – gra w piłkę nożną i siatkówkę,

- podsumowanie, ogłoszenie wyników – wręczenie nagród głównych i pocieszenia.

Podsumowując przebieg turnieju, możemy stwierdzić, iż odbywał się on w miłej atmosferze, pełnej emocji, współzawodnictwa w duchu „fair play” oraz bardzo żywiołowego kibicowania.

OBEJRZYJ FILM

Turniej to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie przyjaciół i rodziny. Na podstawie wypowiedzi i obserwacji uczestników oraz oceny nauczycieli projekt ten uzyskał najwyższą notę i jest dowodem na to, że podjęte działania oraz zrealizowane cele przynoszą zamierzone efekty.

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za aktywny udział w Karnawałowym Turnieju Gier i Zabaw.

Galeria Zdjęć