Czwartek, 29.9.2022
Name days: Michalina / Michał / Rafał
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Jasełka dla społeczności lokalnej 2015

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Spotkanie Świąteczne – Impreza środowiskowa.

 

05 stycznia 2015 r. szkoła w Ociążu po raz kolejny zmieniła swoją aurę, by oczarować świąteczną scenerią zebranych licznie gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych z panią Burmistrz na czele, księdzem Proboszczem Parafi Ociąż, rodziców i wszystkich zainteresowanych mieszkańców pobliskich miejscowości.

Podczas „Spotkania Świątecznego” zgromadzona publiczność mogła podziwiać małych artystów .Dzieci w kostiumach owieczek oraz myszek zauroczyli widownię swoim występem. Widzowie z zainteresowaniem śledzili losy Maryji , która dzieliła się wspomnieniami ze swoim synem – dwunastoletnim Jezusem. Takie optymistyczne przesłanie przedstawienia, nabrało wyjątkowego znaczenia w tym świątecznym okresie pojednania i miłości.

Wszystko to działo się w niezwykłej oprawie scenograficznej wzbogaconej światłami, lampionami, żywymi choinkami i pięknymi czerwonymi gwiazdami betlejemski Część artystyczną zakończył wspólny śpiew kolęd.

Po artystycznych występach wszyscy udali się na słodki poczęstunek .

Jak każdego roku, odpowiedzialni za przygotowanie inscenizacji świątecznej nauczyciele, tym razem ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ociążu, w osobach –S.Stasiak, B.Hadryan, E.Bolach, J.Długiewicz oraz M. Olechowska- dołożyli wszelkich starań i wykazali się ogromną pomysłowością w organizacji tej imprezy. Piękne kostiumy dla zwierzątek zostały wykonane przez mamę jednego z uczniów gimnazjum panią B.Strzyż.

Nasze spotkania świąteczne, stały się już ważnym elementem tradycji Zespołu Szkół w w Ociążu. Cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. To ogromna motywacja dla organizatorów. Jesteśmy przekonani, że warto podejmować tego typu wyzwania, a więc do zobaczenia za rok – na kolejnym spotkaniu świątecznym.

Organizatorzy.

Galeria Zdjęć