Środa, 8.2.2023
Name days: Paweł / Piotr / Sylwia
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

"Jak dobrze znam moją gminę"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

       Pod takim hasłem odbył się konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Jarzębinki w Nowych Skalmierzycach. Jego celem była popularyzacja wiedzy o gminie Nowe Skalmierzyce, oraz zainteresowanie młodzieży problematyką lokalną. Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap pierwszy polegał na przygotowaniu pisemnej pracy na temat wybranego zabytku znajdującego się w naszej gminie, w etapie drugim, który odbył się 12 listopada 2014 roku w Przedszkolu „Jarzębinka” trzeba było wykazać się znajomością gminy rozwiązując pisemny test. 

       W konkursie naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VI  Magdalena Noweta, która zajęła I miejsce wykazując się największą wiedzą o naszej gminie w kategorii szkół podstawowych: klasy IV - VI.

 

Galeria Zdjęć