Środa, 8.2.2023
Name days: Paweł / Piotr / Sylwia
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

IV Mistrzostwa Szkoły w Warcaby Polskie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

19 i 26 listopada 2013 roku w naszej szkole odbyły się "IV Mistrzostwa Szkoły w Warcabach Polskich" uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

W tym roku triumfatorem w kategorii klas III-VI została uczennica klasy VI Izabela Jasiórska, drugie miejsce zajęła również uczennica klasy VI Magdalena Borowska, trzecie miejsce przypadło dla Mateusza Smolarka z klasy IV. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców – dziękujemy.

Natomiast w kategorii gimnazjalistów po złoto sięgnął uczeń klasy IIB Kacper Szewczyk, który w finale pokonał 3:2 ucznia klasy IIIB Kacpra Grzmila. Ostatnie miejsce na podium wywalczył Michał Bączkiewicz również z klasy IIIB. Tutaj również rozdano wspaniałe nagrody sponsorowane przez Radę Rodziców.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do zabrania udziału w zawodach w następnym roku.

Zawody przygotował Samorząd Uczniowski Gimnazjum wraz z opiekunem Panem Robertem Kiełbikiem. Za piękne przystrojenie świetlicy dziękujemy gimnazjalistkom naszej szkoły, których pracą kierowała Pani Karolina Nowakowska.


Galeria Zdjęć