Wtorek, 5.12.2023
Name days: Bartosz / Norbert / Sabina
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Gminny Finał - Piłka Nożna

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Przy pięknej słonecznej  pogodzie w czwartkowe przedpołudnie  (28.04.2016)  na boisku wielofunkcyjnym w Ociążu rozegrany został gminny finał  piłkarskich  „piątek”. W rywalizacji dwóch gimnazjów naszej gminy po zaciętej i emocjonującej walce zwyciężył zespół Ociąża  3-2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Hubert Paluszczak-2 i Dawid Kucharski -1 po świetnej asyście Patryka Karkoszki.

   Skład naszej drużyny: Maks Andrzejak, Patryk Paprocki, Maciej Kowalski, Grzegorz Stasiak, Hubert Paluszczak, Bartek Mielcarek, Dawid Kucharski, Jakub Spaleniak, Krystian Strzyż, Konrad Walczak, Marcin Potasznik, Patryk Karkoszka-kapitan.  Trener-Ryszard Tomczak.

   Nasza drużyna awansowała do rozgrywek powiatowych, które zostaną rozegrane 04.05.2016 w Ostrowie Wielkopolskim w Gimnazjum nr 4.


Galeria Zdjęć