Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Finał WOŚP 2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Już 21 raz 13.01.2013 r. Międzyszkolny Ośrodek Animatorów Kultury w Nowych Skalmierzycach patronował WOŚP organizując zbiórkę pieniędzy i koncert dla mieszkańców naszej gminy przy Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach.

Uczniowie naszej szkoły jak co roku , chętnie włączyli się w tą charytatywną akcję. Wolontariusze ze SP zbierali pieniądze do puszek w Ociążu, Fabianowie i Kwiatkowie, natomiast gimnazjaliści wystąpili podczas niedzielnego koncertu. Daria Nowacka i Milena Kasprzak czarowały talentami wokalnymi, a talenty taneczne przedstawił zespół p. Danuty Orłowskiej w składzie : A. Bukowska, A. Cebulska, P. Roszkiewicz, J. Wawrzyniak, A. Staszek, M. Kordys, W. Walczak, A. Jambroży.

Podczas trwania koncertu intensywnie liczono zebrane i ciągle donoszone pieniądze, bawiący się pod sceną mieszkańcy na bieżąco informowani byli o zebranej kwocie. W szkolnej stołówce na zmarzniętych wspaniałych wolontariuszy i artystów czekały gorąca herbata i ciasteczko .

Wszyscy podziwialiśmy o godz.20.00 „światełko do nieba”, które jednoczyło myśli i działania ludzi w całej Polsce, w tym samym momencie. Ostatecznie zebrano w tym roku ponad 15 tysięcy zł. , czyż nie jesteśmy wszyscy wspaniali?Galeria Zdjęć