Poniedziałek, 26.9.2022
Name days: Kacper / Justyna / Łucja
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Dzień otwarty w Zespole Szkół w Ociążu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   Dniem otwartym w Zespole Szkół w Ociążu był29 kwietnia 2015 roku. Przyszli adepci  szkoły, ich rodzice oraz pozostali przybyli goście mogli zwiedzić miejsce, w którym od przyszłego roku szkolnego będą codziennie przebywać pierwszoklasiści.  Przyszłoroczni uczniowie klas pierwszych, zarówno szkoły podstawowej, jak i gimnazjum, powitani zostali w progach szkoły przez panią Katarzynę Kaźmierczak - Dyrektora Zespołu Szkół w Ociążu, która przedstawiła także nauczycieli i wychowawców. Spotkanie stało się również okazją do zaprezentowania zdolności i talentów uczniów uczęszczających już do naszej szkoły.

 Pokaz talentów rozpoczął się od występu chóru oraz zespołu instrumentalnego. Był to już drugi występ naszego młodego zespołu, w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje zdolności i doskonalić umiejętność gry na instrumentach muzycznych. Następnie chłopcy i dziewczęta z  klas I-III zaprezentowali wspaniałe piosenki oraz wiersze polskich klasyków, ujawniając swój talent aktorski oraz wokalny. Zwieńczeniem pokazu talentów był układ choreograficzny z szarfami i flagami, łączący w sobie elementy tańca współczesnego, baletu i gimnastyki artystycznej. Wzięli w nim udział uczniowie zarówno klas młodszych, jak i starszych szkoły podstawowej oraz uczennice klas gimnazjalnych.

Obok występów wokalno-tanecznych można było także zobaczyć wystawę prac malarskich uczniów naszej szkoły.

Po części artystycznej przyszli pierwszoklasiści i ich rodzice przeszli do klas na spotkanie z wychowawcami. 


Galeria Zdjęć