Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Dzień otwarty w szkole podstawowej. Szkolny pokaz talentów.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     Dzień otwarty, który odbył się w szkole podstawowej 10 kwietnia, stał się okazją do zaprezentowania talentów naszych uczniów. Przyszli adepci  szkoły, ich rodzice oraz pozostali przybyli goście mogli podziwiać zdolności uczniów klas I-VI z różnych dziedzin. Uczniowie klas młodszych przygotowali wspaniałe przedstawienie pt. Śpiąca królewna”, ujawniając swój talent aktorski oraz wokalny. Następnie zaśpiewały uczennice z klas starszych. Swoje zdolności taneczne zaprezentowały uczennice klas III-VI, wykonując prawdziwe akrobacje w pokazach cheerleaders. Atmosferę rozgrzaną występami cheerleaders uspokoiła piękną grą na pianinie uzdolniona trzecioklasistka. Na zakończenie pokazu swój talent taneczny zaprezentowała baletnica z klasy I.

     Obok występów wokalno-tanecznych dzieci przygotowały stoiska, na których były wystawione wykonane przez nie prace. Uczeń klasy V zaprezentował niezwykle ciekawe konstrukcje z klocków Lego, jego koleżanki z klasy IV pokazały biżuterię i bibeloty własnej roboty, natomiast uczennica klasy VI przygotowała wspaniałe wypieki: ciasta i ciasteczka, które ze smakiem kosztowali zaproszeni goście. Nie zabrakło także wystawy prac malarskich naszych uczniów. Swoje talenty dziennikarskie zaprezentowali również uczniowie zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej „Młodzik”.

   Po części artystycznej rodzice uczniów przyszłorocznej klasy I zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor Katarzynę Kaźmierczak do klasy w celu zaprezentowania oferty edukacyjnej szkoły i przedstawienia wychowawcy klasy. Natomiast dla dzieci zostały przygotowane zajęcia integracyjne, między innymi z wykorzystaniem chusty Klanzy. Na zakończenie dzieci i ich rodzice zwiedzili szkołę. 


Galeria Zdjęć