Saturday, 1.10.2022
Name days: Danuta / Igor / Remigiusz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Dzień otwarty szkoły – szkolny pokaz talentów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  Tradycją naszej szkoły stało się już prezentowanie szkolnych talentów podczas „Dnia otwartego szkoły”. Nie inaczej było i w tym roku. W piękne popołudnie 20 maja 2016 roku zaprosiliśmy do szkoły kandydatów do klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  i Gimnazjum im. Jana Pawła II oraz ich rodziców. Spotkanie otworzyła pani dyrektor Katarzyna Kaźmierczak, witając serdecznie gości ciepłym słowem i specjalnie przygotowaną na tę okazję prezentacją multimedialną z działaniami szkoły w bieżącym roku szkolnym. Następnie wystąpili nasi utalentowani uczniowie, począwszy od klasy pierwszej szkoły podstawowej, na klasie trzeciej gimnazjum skończywszy.

  Nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III wykazali się wspaniałymi talentami artystycznymi – przedstawili scenkę prezentującą chrzest Polski, zatańczyli rock’n’rolla i kankana, zaśpiewali piosenkę o alfabecie. Zosia z  klasy I pięknie zinterpretowała piosenkę „Świat to muzyka”. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum. Bartek z klasy IV zaśpiewał piosenkę „Przyjaciel wie”, próbkę swoich umiejętności dała też wokalistka Zuzia z Ib z towarzyszeniem gitary elektrycznej, na której grał Wiktor z klasy VI.

 Doskonałym, komediowym talentem aktorskim wykazali się uczniowie klasy Ib, prezentując scenkę „Chrzest Polski na wesoło”. Pokaz talentów zamknęła prezentacja umiejętności zespołu cheerleaders z klas trzecich gimnazjum.

  Po pokazach naszych szkolnych artystów przyszli uczniowie klas I wraz z rodzicami zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły.

M. Stanek-Moś


Galeria Zdjęć