Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Dzień Matki i Ojca 2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

       „Miłość- za Wasze troski, wdzięczność za Wasz trud”- pod takim mottem 14 czerwca 2013 roku odbyło się radosne spotkanie dzieci, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół w Ociążu z okazji „Dnia Matki i Ojca”.

W atmosferze ciepłych i serdecznych życzeń składanych przez Panią Dyrektor Katarzynę Kaźmierczak, zebrani rodzice obejrzeli montaż muzyczno- słowny inspirowany wydarzeniami z życia Patrona naszej szkoły zatytułowany „Lolek z ciszy niepokalanej” w wykonaniu gimnazjalistów oraz wysłuchali wierszy i piosenek przygotowanych przez uczniów szkoły podstawowej. Uroczystość przygotowały panie: Agnieszka Woźniak, Ewa Bolach oraz Jolanta Długiewicz. Oprawę muzyczną, a także choreografię taneczną opracowały panie: Aneta Grzelaczyk i Danuta Orłowska, natomiast scenografię wykonała pani Karolina Nowakowska.

Występy uczniów budziły zachwyt wśród rodziców, którzy z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swoje pociechy. Na zakończenie uroczystości zgromadzonych gości oraz występujących zaproszono na poczęstunek.                


     

Galeria Zdjęć