Czwartek, 29.9.2022
Name days: Michalina / Michał / Rafał
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Dzień Babci i Dziadka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Organizowanie uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się 14 stycznia 2016 roku w sali gimnastycznej. Na wstępie wychowawczyni klasy III przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a szczególnie p. Dyrektor Katarzynę Kaźmierczak i Księdza Kanonika Rafała Sobieraja, który na tę uroczystość został zaproszony.  Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. 

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie klas I-III przedstawili wspaniały program artystyczny pod tytułem „Powróćmy jak za dawnych lat”, przygotowany przez wychowawczynie. Scenografia (panie plastyczki: Nowakowska i Olechowska) i kostiumy dzieci zachwyciły wszystkich obecnych. Talenty aktorskie, taneczne i wokalne uczniów nagrodzone zostały ogromnymi brawami i cukierkami od p. Nowackich. Nie zabrakło również konkursów:

Uczniowie klasy I – portrety

Uczniowie klasy II – piosenki

Uczniowie klasy III – opisy.

Następnie uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości laurkami wykonanymi podczas zajęć. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Frekwencja jak co roku dopisała.                           

Dziękujemy za tak liczne przybycie!


Galeria Zdjęć