Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Czerwony Kapturek po angielsku

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

SZTUKA, ZABAWA, A PRZY OKAZJI NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO –

LITTE RED RIDING HOOD”

W WYKONANIU MŁODYCH AKTORÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W OCIĄŻU

25 czerwca 2012r. uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem p. Agnieszki Sokołowskiej przedstawili inscenizację teatralną w języku angielskim „Little Red Riding Hood” („Czerwony Kapturek”). W rolę bajkowych postaci wcielili się:

Czerwony Kapturek – Magdalena Borowska

Mama – Faustyna Gałach

Babcia – Katarzyna Lis

Wilk – Julia Banasiak

Myśliwy – Joanna Ubych

Zając – Kinga Maćkowiak

Narrator – Aleksandra Maciak

Na przedstawienie zaproszeni zostali: pani wicedyrektor Grażyna Kucharska, pani dyrektor przedszkola, nauczyciele, uczniowie szkoły podstawowej oraz dzieci z przedszkola. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem oglądali przedstawienie.

Celem przedstawienia było poszerzenie zainteresowań sztuką, teatrem oraz nauką języka angielskiego poprzez zabawę i dramę. Założone cele zostały w pełni zrealizowane.

Wspaniała publiczność wyraziła pozytywne opinie na temat przedstawienia i młodych aktorów. Zgłosiły się również osoby, które chciałyby uczestniczyć w zajęciach teatralnych w następnym roku szkolnym.

Opiekun grupy p. Agnieszka Sokołowska zaprasza wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach teatralnych z języka angielskiego, jednocześnie dziękuje wszystkim obecnym uczestnikom za współpracę!!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w dziale GALERIE.

Galeria Zdjęć