Środa, 28.9.2022
Name days: Bernardyna / Marek / Wacław
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Bal karnawałowy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

      Karnawał to czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. Dnia 30.01.2014r. w godzinach od 15:30 do 17:30 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3. Tego dnia nasza stołówka zamieniła w salę balową. Za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn i innych ozdób wyglądała zjawiskowo, wprowadzała dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy.
      Uczniowie klas 1-3 przebrani w kolorowe stroje wcielali się w różne postacie bajkowe. W naszej szkole roiło się od Księżniczek, Pipi, Wróżek, Baletnic, Indianek, Rycerzy, Kowbojów, Spidermenów i innych. Dzieci w rytm porywającej muzyki tańczyły w parach, osobno lub całą grupą w kółku. Dobieraniem muzyki zajmował się didżej. W chwilach odpoczynku można było skosztować pyszne ciasto, przygotowane przez rodziców i wypić herbatkę. Przy takich hitach muzycznych jak "Makarena", "Lambada"  czy "Kaczuszki" - tańczyli wszyscy! Uczniowie w karnawałowych kreacjach, w zabawnych fryzurach i makijażach bawili się wspaniale!

     W naszej placówce bale były i są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Zorganizowane bale rozwijają u dzieci inwencję twórczą, wpływają na ich poziom koordynacji słuchowo – ruchowej i zaspokajają naturalną potrzebę ruchu.

 

Galeria Zdjęć