Poniedziałek, 11.12.2023
Name days: Artur / Stefan / Waldemar
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

"Aktywne ferie" z UKS "ZRYW" OCIĄŻ

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

   W pierwszym tygodniu ferii odbywały  się w naszej szkole zajęcia sportowe. Wielu uczniów bardzo aktywnie spędziło czas wolny.

  Dziewczynki uczestniczyły w warsztatach tanecznych, które znakomicie poprowadziła absolwentka naszego gimnazjum Eliza Korczak – aktualnie studentka pedagogiki i kursu tańca hip-hop. Serdecznie dziękujemy za pomoc i liczymy na dalszą współpracę. Dziewczynki otrzymały upominki ufundowane przez UMiG – kredki, pocztówki. Na zakończenie zajęć dziewczynki wykonały prace plastyczne przedstawiające figury taneczne. Chłopcy tradycyjnie najwięcej uwagi poświęcili na grę w piłkę nożną i siatkową. Młodzi piłkarze naszego uczniowskiego klubu otrzymali getry piłkarskie zakupione ze środków dotacji urzędu gminy na 2015. Rada rodziców ufundowała dla młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła - pyszną pizzę na zakończenie feryjnych zmagań. Gratulacje wszystkim uczniom za aktywny udział w zajęciach w czasie wolnym i promowanie zdrowego stylu życia złożyła pani dyrektor Katarzyna Kaźmierczak. Podziękowania dla Elizy, pana Woźnego Janusza Torby  za udostępnienie  konsoli gier oraz dla Rodziców, którzy również czynnie uczestniczyli w zajęciach.

Organizatorem zajęć był Ryszard Tomczak.

Przedstawiamy fotogalerię z przeprowadzonych zajęć.Galeria Zdjęć