Piątek, 22.9.2023
Name days: Maurycy / Ignacy / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Ślubowanie klas pierwszych SP

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 13 października 2012 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste ŚLUBOWANIE uczniów klasy pierwszej . Pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ociążu dokonał Kierownik Referatu Oświaty p. Daniel Mituła. W spotkaniu uczestniczyła także p. Wicedyrektor Grażyna Kucharska, ks. Rafał Sobieraj, przedstawiciele Rady Rodziców Szkoły Podstawowej oraz rodzice pierwszoklasistów. Widzami byli również uczniowie klas IV-VI, wraz ze swoimi opiekunami.

Pierwszacy z uczniami klas II-III zaprezentowali wspaniały program artystyczny. Podczas swoich występów uczniowie musieli wykazać się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Ponadto uczniowie zaprezentowali tańce : „Krakowiak” oraz „Maryneczka”. Nad całością programu czuwali wychowawcy klas I-III.

Z okazji tego święta uczniowie klasy I otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zostali obdarowani drobnymi upominkami –przez Kierownika Oświaty p. D. Mitułę, przedstawicieli Rady Rodziców Szkoły Podstawowej oraz swoich kolegów z klasy II i III.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły pierwszoklasiści wraz ze swoimi rodzicami , po zakończeniu uroczystości, w szkolnym ogrodzie wsadzili zakupione drzewko , aby rosło wraz z ich pociechami.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie klasy I wraz z rodzicami i gośćmi udali się na spotkanie przy ciastku i kawie , aby lepiej się poznać i porozmawiać o działaniach szkoły.


Galeria Zdjęć