Piątek, 29.3.2024
Name days: Marek / Wiktoryna / Zenon

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach startowały drużyny z: SP Nowych Skalmierzyc, SP Ociąża, SP Kotowiecka oraz SP Gostyczyny. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach: w biegu na 60 m, skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 800 m - dziewczęta i 1000 m - chłopcy.

Reprezentacja dziewcząt: Emilia Jaś – kapitan, Zofia Witczak, Oliwia Wiertelak, Dorota Krawczyńska, Monika Suty, Karolina Kostera zajęła III miejsceNajlepszą zawodniczką drużyny została Oliwia Wiertelak.

Reprezentacja chłopców: Piotr Szymczak – kapitan, Jakub Kuchnicki, Kacper Stolarski, Rafał Krawczyński, Klaudiusz Maćkowiak, Tomasz Kułton zajęła IV miejsceNajlepszym zawodnikiem drużyny chłopców został Rafał Krawczyński.