UKS „ZRYW” Ociąż
Drużyna UKS „ZRYW” Ociąż w rozgrywkach powiatowych w piłce siatkowej mężczyzn organizowanych przez zrzeszenie LZS w Ostrowie Wielkopolskim zwyciężyła w rozgrywkach 2 ligi i awansowała do 1 ligi na sezon 2011/2012. Drużynę tworzą byli i obecni uczniowie gimnazjum w Ociążu.
Awans wywalczyli:
KRZYSZTOF PERA – kapitan
PATRYK PERA
KRAWCZYŃSKI DAMIAN
KRAWCZYŃSKI BARTEK
KWIATKOWSKI KRZYSZTOF
WALKOWIAK MATEUSZ
WAWRZYNIAK GRZEGORZ
TELEGA DANIEL
W rozegranym na zakończenie rozgrywek SUPERPUCHARZE nasza drużyna zajęła bardzo wysokie III miejsce.
SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!!
PIŁKA NOŻNA 2009/2010
Eryk Leśnierowski – najlepszy zawodnik FINAŁU POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW rok szkolny 2009/2010. Drużyna naszego gimnazjum zajęła II miejsce.
PIŁKA SIATKOWA 2010/2011
Drużyna chłopców zdobyła III miejsce w FINALE POWIATU w piłce siatkowej.
Skład drużyny:
KOWALCZYK WOJCIECH
LESNIEROWSKI DANIEL
POTASZNIK DOMINIK
KIERZYNKA KAMIL
KIERZYNKA ARTUR
KAROLAK PAWEŁ
GRZMIL PIOTR
PALUSZCZAK MATEUSZ
FRĄSZCZAK EMIL
KRAWCZYŃSKI BARTEK
OLEJNIK PRZEMEK
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Opiekunem drużyny był RYSZARD TOMCZAK.
PIŁKA NOŻNA 2010/2011
UDZIAŁ w COCA- COLA CUP dziewcząt i chłopców. Chłopcy zwyciężyli w pierwszym etapie w Kaliszu. Natomiast w drugim etapie zajęliśmy III miejsce ulegając nieznacznie gospodarzowi turnieju gimnazjum w Raszkowie oraz GIM.nr4 z Ostrowa Wlpk.
Dziewczyny w pierwszym etapie zajęły II miejsce ulegając gospodarzowi Wielowsi 0:1 oraz pokonując Chełmce 8:0 i Opatówek 2:1.
Był to historyczny debiut drużyny dziewcząt w rozgrywkach piłki nożnej.
Serdecznie gratulujemy świetnej postawy!!!
Opiekunem obydwu ekip był Ryszard Tomczak.
BIEGI PRZEŁAJOWE – INDYWIDUALNE 2010/2011
Wielki sukces ANGELIKI DOLIŃSKIEJ z klasy 3a która zajęła I miejsce i została mistrzynią powiatu w roku szkolnym 2010/2011.
Angelika została wybrana przez nauczycieli wychowania fizycznego sportsmenką gimnazjum rocznika 1995 opuszczającego muru naszego gimnazjum w roku szkolnym 2010/2011.
NAJLEPSZY SPORTOWIEC GIMNAZJUM!!!
Statuetka i nagroda rzeczowa dla najlepszego sportowca.
ROK SZKOLNY - UCZEŃ – NAJWIĘKSZY SUKCES
2007/2008 Kwiatkowski Krzysztof r.1992-vice- mistrz wielkopolski w skoku w dal wynikiem 6,34 podczas Finału w POZNANIU!!! mistrz powiatu piłka siatkowa, III miejsce powiat piłka nożna.
2008/2009 Matczak Mateusz r.1993 – mistrz powiatu indywidualne biegi przełajowe, mistrz powiatu piłka siatkowa, III miejsce powiat piłka nożna.
2009/2010 Leśnierowski Eryk r.1994 –najlepszy zawodnik finał powiatu 2010- piłka nożna.
2010/2011 Dolińska Angelika r.1995 mistrzyni powiatu biegi przełajowe.