Piątek, 29.3.2024
Name days: Marek / Wiktoryna / Zenon

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2013 - gimnazjum

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

6 stycznia 2013r. w Nowych Skalmierzycach został rozegrany mecz o Mistrzostwo Gminy w siatkówce dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się z drużyną Gimnazjum z N. Skalmierzyc.

Mecz był bardzo emocjonujący. Nasze zawodniczki walczyły bardzo dzielnie, pierwszy set wygrały, drugi i trzeci minimalną ilością punktów przegrały, czwarty wygrały ( wróciły do gry ). Rozstrzygnięcie meczu przyniósł piąty set, w którym dziewczęta walczył o każdy punkt, przegrywając ostatecznie dwoma punktami, a w setach 2 : 3 .

Najlepszą zawodniczą naszej drużyny była Agata Cebulska kl.IIIa, na uwagę zasługuje fakt , że sześć dziewcząt naszej reprezentacji to uczennice kl.I, wszystkie zagrały w meczu próbując własnych sił, sprawdzając swoje umiejętności i odporność na stres.

Gratulujemy wspaniałej postawy i sukcesów w następnych meczach .

Skład drużyny: Aldona Boguta, Julia Gmerek, Agata Cebulska, Kinga Grzmil, Weronika Wojciechowska, Agnieszka Kubacka, Wiktoria Braun, Paulina Krysztofowicz, Katarzyna Krawczyńska, Laura Orłowska, Monika Bukowska, Aleksandra Kasprzak oraz trener Danuta Orłowska.