Sunday, 25.8.2019
Name days: Grzegorz / Ludwik / Luiza
Idź do strony głównej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ociążu

Wydarzenia sportowe w roku szkolny 2009/2010 ( Gimnazjum )

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Sportu i Dnia Dziecka odbyły się

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej dziewcząt

Składy drużyn:
Drużyna I

-Angelika Dolińska
-Monika Sobczak
-Agata Stachowiak
-Aleksandra Stachowiak
-Sylwia Pałczyńska
-Milena Strankowska
-Milena Sztandera

Drużyna II

-Patrycja Szymczak
-Katarzyna Juszczak
-Magdalena Mukalska
-Karolina Szmyt
-Katarzyna Tomczak
-Marta Sztukowska
-Agnieszka Pasik

-Ania Borowska

Drużyna III

-Patrycja Banasiak
-Kinga Łuczak
-Aleksandra Szewczyk
-Agnieszka Knop
-Monika Stachowicz
-Michalina Wojtczak
-Magdalena Chlasta
-Natalia Kończak

Drużyna IV

-Marlena Stodolna
-Klaudia Kowalska
-Mariola Przybył
-Daria Cebulska
-Ewa Kozibura
-Monika Ciesielska
-Małgorzata Banasiak
-Małgorzata Nowak

TABELA WYNIKÓW :


Drużyna

I

II

III

IV

I

-----

3:4

(0-1)

5:2

(1-0)

8:1

(1-0)

II

4:3

(1-0)

-----

5:0

(1-0)

8:1

(1-0)

III

2:5

(0-1)

0-5

(0-1)

-----

4:2

(1-0)

IV

1:8

(0-1)

1:8

(0-1)

2:4

(0-1)

-----

Miejsce 1 -drużyna nr II
Miejsce 2 -drużyna nr I
Miejsce 3 -drużyna nr III
Miejsce 4 -drużyna nr IV

Królowe Strzelców:

*Patrycja Szymczak- IIIIIIIIIII-11
*Agata Stachowiak – IIIIIIII-8
*Aleksandra Stachowiak- IIII-4
*Angelika Dolińska- IIII-4
*Katarzyna Tomczak- III-3
*Magdalena Chlasta- III-3
*Marlena Stodolna- III-3
*Katarzyna Juszczak- II-2
*Kinga Łuczak- II-2
*Magdalena Makulska- I-1
*Aleksandra Szewczyk- I-1
*Klaudia Kowalska- I-1

Siatkówka dziewcząt styczeń 2010

Dziewczęta z gimnazjum kolejny raz potwierdzają wysoki poziom umiejętności gry w siatkówkę wygrywając Gminne Zawody w Nowych Skalmierzycach z miejscowym gimnazjum 3:0 oraz Półfinał Powiatu z Gimnazjum z Raszkowa i z Gimnazjum z Sobótki .
Po rozgrywkach finałowych w Ostrowie Wlkp nasze siatkarki zajęły III miejsce ulegając zawodniczkom z Jankowa Przygodzkiego- faworytkom zawodów i zawodniczkom z Gimnazjum nr. 3 w Ostrowie Wlkp. Zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

Skład reprezentacji: Szymczak Patrycja (kapitan), Kubiak Kinga, Jędrzejak Katarzyna, Łuczak Kinga, Szewczyk Aleksandra, Kowalczyk Sylwia, Pluta Natalia, Kowalska Klaudia, Stodolna Marlena, Dolińska Angelika, Stodolna Aleksandra, Sobczak Monika, Tomczak Katarzyna

Trener : Danuta Orłowska

Najlepszą zawodniczką naszej reprezentacji została Kinga Kubiak. Brawo !!!

Tenis stołowy – styczeń 2010

Mistrzynią Gminy Nowe Skalmierzyce w tenisie stołowym w grze pojedynczej została Sylwia Kowalczyk.
Gratulacje!!!

Wiosenne Biegi Przełajowe – kwiecień 2010
WIELKI SUKCES!!!

W kwietniu odbyły się Gminne Zawody w biegach przełajowych w Kotowiecku oto wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Dziewczęta

Klasy III – I miejsce Szymczak Patrycja
Klasy II i I – I miejsce Dolińska Angelika (klasa II)
III miejsce Borowska Anna (klasa I)

Chłopcy

Klasy III – I miejsce Leśnierowski Eryk
II miejsce Karoń Łukasz
III miejsce Nowicki Krzysztof
Klasy II i I - III miejsce Karolak Paweł (klasa II)

20 kwietnia odbyły się Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych w Raszkowie. Rewelacyjnie pobiegły dziewczęta: Patrycja Szymczak i Angelika Dolińska nie dając szans rywalkom, wychodząc od początku na prowadzenie i popisując się doskonałym finiszem przed metą ( dwa prawie identyczne biegi) zdobyły rewelacyjne I miejsca po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum.

Kategoria dziewczęta Powiat - Raszków
Klasy III - I miejsce - Szymczak Patrycja
Klasy II i I - I miejsce - Dolińska Angelika
Trener - Danuta Orłowska
Gratulacje! Brawo!

Bardzo dobrze pobiegli również chłopcy Eryk Leśnierowski i Łukasz Karoń . Faworytem biegu wydawał się Łukasz Karoń , który w ubiegłym roku zdobył II miejsce w Powiecie Ostrowskim.
Chłopcy od początku trzymali się czołówki utrzymując się na trzeciej i czwartej pozycji. 50 metrów przed metą Eryk Leśnierowski rozpoczął finisz wyprzedzając Łukasza i zdobywając brązowy medal, wykazał się tym samym lepszą kondycją.

Kategoria chłopcy – Powiat Raszków
Klasy III – III miejsce - Leśnierowski Eryk
IV miejsce – Karoń Łukasz
Trener – Ryszard Tomczak
Gratulacje!!!

Zwycięzcy zawodów zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich.

 

Galeria Zdjęć