Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Sportu i Dnia Dziecka odbyły się
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej dziewcząt
Składy drużyn:
Drużyna I
-Angelika Dolińska
-Monika Sobczak
-Agata Stachowiak
-Aleksandra Stachowiak
-Sylwia Pałczyńska
-Milena Strankowska
-Milena Sztandera
Drużyna II
-Patrycja Szymczak
-Katarzyna Juszczak
-Magdalena Mukalska
-Karolina Szmyt
-Katarzyna Tomczak
-Marta Sztukowska
-Agnieszka Pasik
-Ania Borowska
Drużyna III
-Patrycja Banasiak
-Kinga Łuczak
-Aleksandra Szewczyk
-Agnieszka Knop
-Monika Stachowicz
-Michalina Wojtczak
-Magdalena Chlasta
-Natalia Kończak
Drużyna IV
-Marlena Stodolna
-Klaudia Kowalska
-Mariola Przybył
-Daria Cebulska
-Ewa Kozibura
-Monika Ciesielska
-Małgorzata Banasiak
-Małgorzata Nowak
TABELA WYNIKÓW :
Drużyna |
I |
II |
III |
IV |
I |
----- |
3:4 (0-1) |
5:2 (1-0) |
8:1 (1-0) |
II |
4:3 (1-0) |
----- |
5:0 (1-0) |
8:1 (1-0) |
III |
2:5 (0-1) |
0-5 (0-1) |
----- |
4:2 (1-0) |
IV |
1:8 (0-1) |
1:8 (0-1) |
2:4 (0-1) |
----- |
Miejsce 1 -drużyna nr II
Miejsce 2 -drużyna nr I
Miejsce 3 -drużyna nr III
Miejsce 4 -drużyna nr IV
Królowe Strzelców:
*Patrycja Szymczak- IIIIIIIIIII-11
*Agata Stachowiak – IIIIIIII-8
*Aleksandra Stachowiak- IIII-4
*Angelika Dolińska- IIII-4
*Katarzyna Tomczak- III-3
*Magdalena Chlasta- III-3
*Marlena Stodolna- III-3
*Katarzyna Juszczak- II-2
*Kinga Łuczak- II-2
*Magdalena Makulska- I-1
*Aleksandra Szewczyk- I-1
*Klaudia Kowalska- I-1
Siatkówka dziewcząt styczeń 2010
Dziewczęta z gimnazjum kolejny raz potwierdzają wysoki poziom umiejętności gry w siatkówkę wygrywając Gminne Zawody w Nowych Skalmierzycach z miejscowym gimnazjum 3:0 oraz Półfinał Powiatu z Gimnazjum z Raszkowa i z Gimnazjum z Sobótki .
Po rozgrywkach finałowych w Ostrowie Wlkp nasze siatkarki zajęły III miejsce ulegając zawodniczkom z Jankowa Przygodzkiego- faworytkom zawodów i zawodniczkom z Gimnazjum nr. 3 w Ostrowie Wlkp. Zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.
Skład reprezentacji: Szymczak Patrycja (kapitan), Kubiak Kinga, Jędrzejak Katarzyna, Łuczak Kinga, Szewczyk Aleksandra, Kowalczyk Sylwia, Pluta Natalia, Kowalska Klaudia, Stodolna Marlena, Dolińska Angelika, Stodolna Aleksandra, Sobczak Monika, Tomczak Katarzyna
Trener : Danuta Orłowska
Najlepszą zawodniczką naszej reprezentacji została Kinga Kubiak. Brawo !!!
Tenis stołowy – styczeń 2010
Mistrzynią Gminy Nowe Skalmierzyce w tenisie stołowym w grze pojedynczej została Sylwia Kowalczyk.
Gratulacje!!!
Wiosenne Biegi Przełajowe – kwiecień 2010
WIELKI SUKCES!!!
W kwietniu odbyły się Gminne Zawody w biegach przełajowych w Kotowiecku oto wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Dziewczęta
Klasy III – I miejsce Szymczak Patrycja
Klasy II i I – I miejsce Dolińska Angelika (klasa II)
III miejsce Borowska Anna (klasa I)
Chłopcy
Klasy III – I miejsce Leśnierowski Eryk
II miejsce Karoń Łukasz
III miejsce Nowicki Krzysztof
Klasy II i I - III miejsce Karolak Paweł (klasa II)
20 kwietnia odbyły się Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych w Raszkowie. Rewelacyjnie pobiegły dziewczęta: Patrycja Szymczak i Angelika Dolińska nie dając szans rywalkom, wychodząc od początku na prowadzenie i popisując się doskonałym finiszem przed metą ( dwa prawie identyczne biegi) zdobyły rewelacyjne I miejsca po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum.
Kategoria dziewczęta Powiat - Raszków
Klasy III - I miejsce - Szymczak Patrycja
Klasy II i I - I miejsce - Dolińska Angelika
Trener - Danuta Orłowska
Gratulacje! Brawo!
Bardzo dobrze pobiegli również chłopcy Eryk Leśnierowski i Łukasz Karoń . Faworytem biegu wydawał się Łukasz Karoń , który w ubiegłym roku zdobył II miejsce w Powiecie Ostrowskim.
Chłopcy od początku trzymali się czołówki utrzymując się na trzeciej i czwartej pozycji. 50 metrów przed metą Eryk Leśnierowski rozpoczął finisz wyprzedzając Łukasza i zdobywając brązowy medal, wykazał się tym samym lepszą kondycją.
Kategoria chłopcy – Powiat Raszków
Klasy III – III miejsce - Leśnierowski Eryk
IV miejsce – Karoń Łukasz
Trener – Ryszard Tomczak
Gratulacje!!!
Zwycięzcy zawodów zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich.